Přijďte nás navštívit v našem malém, ale dobře zásobeném obchodě.

Náš sortiment

AKTUALITY

PPL ParcelShop

Obchod Lang nově nabízí další služby pro zákazníky ze Stonařova a blízkého okolí. Stali jsme se partnerem poskytovatele přepravních služeb - společnosti

PPL CZ 

a zřídili pro Vás pobočku

PPL ParcelShop

PPL ParcelShop je určen všem, kteří se nechtějí vázat na určitý čas doručení zásilky.

Potřebujete vyzvednout balík?

Nechte si doručit zboží objednané v e-shopu do PPL ParcelShop a vyzvedněte si jej v naší prodejně ve Stonařově 
v době, která Vám vyhovuje

Potřebujete poslat balík?

Objednejte si odeslání své zásilky snadno ze svého mobilu, tabletu nebo počítače na

www.balikprotebe.cz

Zaplaťte přepravu platební kartou bez nutnosti registrace a předejte balík na PPL ParcelShop
v naší prodejně ve Stonařově.

Drogerie

Papír, kancelářské a školní potřeby

Hračky

Dárkové předměty

Domácí potřeby

Zahrada

Ostatní zboží


 Mycí, prací a čisticí prostředky, barvy na vlasy, kosmetika, hygienické potřeby, ….

Kancelářský papír, balicí papír, sešity, psací potřeby, ….

Hračky pro různé věkové kategorie dětí.

Různé dárky dle aktuální nabídky.

Mísy, misky, příbory, hrnečky, sklenice, ….

Truhlíky, kořenáče, zahradní substrát, hnojiva, netkané textilie, …

Textilní galanterie, spodní prádlo Evona, ponožky, punčochy, umělé květiny, koření, cukrovinky, balené nápoje, prodej propan-butanových lahví 10 kg a 2 kg, ….


Otevírací doba a Kontakt


PO
ÚT
ST
ČT

SO
NE

7:30 - 17:00
7:30 - 17:00
7:30 - 17:00
7:30 - 17:00
7:30 - 17:00
8:00 - 10:30
ZAVŘENO

Anna Langová
Stonařov 71
588 33 Stonařov

tel:      +420 739 77 99 33
email: Lang.Miloslav@seznam.cz
www.langston.cz
www.facebook.com/Obchod-a-Kavárna-Stonařov

O nás ….

Naši první maloobchodní prodejnu jsme otevřeli ve Stonařově v roce 2002. Měli jsme zájem nabízet sortiment zboží, který ve Stonařově do té doby chyběl, a také využít umístění našeho objektu u základní školy. Proto jsme se rozhodli pro papír, hračky, školní potřeby a dárkové zboží. V obci velikosti Stonařova nelze provozovat prodejnu s úzce specializovaným zaměřením, a tak jsme postupně rozšířili sortiment o drogistické zboží, kosmetiku, cukrovinky, balené nápoje a dále i o textil a spodní prádlo.

Postupem času se ukázalo, že umístění prodejny na okraji obce, i když u školy, není úplně ideální a tak jsme začali uvažovat o přemístění provozovny blíže do centra Stonařova. K tomu došlo v roce 2013, kdy jsme provedli potřebné stavební úpravy v bytovém domě pod zdravotním střediskem a prodejnu přestěhovali do těchto prostor. Výhodou provozovny v této lokaci bylo nejen přiblížení se centru, ale i umožnění lepší přístupnosti včetně dobrého parkování vozidel zákazníků. Sortiment nabízeného zboží se ani zde nezměnil.

Naše nové sídlo je situováno v centru ale přitom v krásném prostředí u Jarošova rybníka. Je na hlavním silničním tahu Jihlava – Znojmo, blízko silnice I. třídy, ale zároveň je zde i klidná zóna zastíněná přírodním porostem. Tuto výhodu jsme se snažili zužitkovat a tak jsme zde vybudovali i malou sezónní kavárnu s možností venkovního posezení. Nabízíme zde nejen různé druhy kávy, ale i kopečkovou zmrzlinu, teplé a studené nápoje, zákusky, chlebíčky a další lahůdky. 

Naším přáním je abyste se u nás cítili dobře a příjemně, abyste u nás vždy nakoupili potřebné a kvalitní zboží. Budeme rádi, když se u nás zastavíte na dobrou kávu, posedíte s přáteli, uděláte si pěknou chvilku se svými dětmi nebo uspořádáte rodinnou oslavu. K tomu všemu jsme Vám připraveni zajistit maximální servis. Budete-li se u nás cítit příjemně a budete se k nám rádi vracet, to považujeme za největší odměnu pro nás.

Copyright Obchod LANG